הרחקת יונים

חברת אבי המדביר – מקבוצת בורשטיין הדברות היא המובילה בישראל במתן פתרונות בנושא הרחקת יונים לצמיתות. החברה מציעה פתרונות סופיים לבעיות יונים ובעלי כנף אחרים, וכן מספקת אחריות בכתב ופריסת תשלומים נוחה.

נקיטה במגוון אמצעים המאפשרים הרחקת יונים:

רשת הרחקת יונים

הרשת משמשת גורמים מקצועיים בארצות הברית ובמערב אירופה, היא עשויה חוטי פוליאתילן שזורים, עם תוסף הגנה מפני קרינת U.V, הרשת מגיעה בצבעי בז' או שקוף והיא מותקנת במסתורי כביסה, בבנייני מגורים, במרפסות, על מרזבים ועל חלונות. הרשת בלתי נראית ובעלת תו תקן, ופועלת להרחקת יונים ומניעת חדירתם.

הרחקת יונים בצפון ועורבים באמצעות דוקרנים אשר מותקנים על מזגנים, צינורות, מעקות ואדני חלונות.

Banner-1200-300-01

הרחקת יונים באמצעות קפיץ מקפיץ

הרחקת יונים באמצעות דוקרני נירוסטה

הרחקת יונים באמצעות קפיץ נירוסטה העמיד בשמש ומותקן במגוון מקומות: מעקות במרפסות, חלונות, גגות רעפים, אדניות פרחים, דודי שמש, מזגנים, מרזבים ועוד. הקפיץ מונע את נחיתת היונים ואת שהותן באזור.

הרחקת יונים על ידי חוטי רטט (ללא חשמל)

חוטי הרטט מיועדים למשטחים ישרים, למעקות ולשלטים. הרחקת יונים בצפון בשיטה זו מונעת את נחיתת היונים ואינה משפיעה על מראה המבנה.

העבודה אסתטית ומקצועית במחירים מיוחדים לוועדי בתים. העבודה מתבצעת, לרוב, באמצעות סנפלינג – כולל ביטוח למקרי תאונה ופגיעה ברכוש או בנפש. שירות הרחקת יונים בצפון כולל התקנת אמצעים ספציפיים המותאמים לכל בעיה:

התקנת רשתות במרפסות שירות
סגירת כל מסתורי הכביסה ברשת מקצועית או שקופה
התקנת רשתות בנישות בשילוב דוקרני נירוסטה – בקצוות בתים וגגות
ניקיון לכלוך יונים בלחץ קיטור – לחיטוי ולמניעת מחלות וכיני יונים
טיפול בגגות רעפים בבתים פרטיים – להרחקת יונים לצמיתות

הרחקת יונים מגגות רעפים

אבי המדביר מומחה בטיפול והרחקת יונים מגגות רעפים בבתים פרטיים. הטיפול יסודי ביותר וכולל בין היתר סגירת כל הפתחים ברשת מגולוונת מקצועית, ניקיון יסודי של חלל הגג הפנימי באמצעות מפוח מיוחד ששואב את כל הלשלשת, פינוי כל הגוזלים הקנים והיונים בתוך הגג, וכן חיטוי הגג נגד כיני יונים וכל סוגי המזיקים. בנוסף, על מנת לקדם הרחת יונים, ממליצה חברת אבי המדביר לטפל במקביל בגגות רעפים במיגון חיצוני בעזרת קפיצי נירוסטה, מחטי נירוסטה ודחלילים דמויי עורבים.100% הצלחה בהרחקת יונים חייגו 1-800-300-322

האחריות הארוכה ביותר בארץ

מסתורי כביסה

אבי המדביר מתמחה ברישות מסתורי כביסה ומציע מגוון פתרונות בכול סוגי הרשתות. כל הרשתות עם תוסף הגנה UV.

בלעדי – הרחקת יונים וניקיון מסתור הכביסה באמצעות קיטור לחץ, הקיטור מחטא ומנקה את המסתור גם מכיני היונים.

עבודות בסנפלינג – האחריות הארוכה ביותר בארץ.

Banner-1200-300-01

תפריט נגישות

Call Now Button