שירותי הדברה

שירותי הדברה מקצועיים – ותרגישו בטוחים

שירותי הדברה מקצועיים הם לרוב הפתרון אותו יש לנקוט כאשר נתקלים בבעיית חרקים אצלכם בבית. אבל כנראה שזה לא יהיה הצעד הראשון עליו תחליטו כשתתקלו בתיקן או מכרסם שחדר אליכם הביתה. ההרגשה הראשונית שלכם תהיה של פלישה לפרטיות ושבירה של מושג הבית המוגן שלכם. תרגישו כאילו מישהו חדר אליכם הביתה ללא אישור ותחפשו דרך נכונה להתמודד איתו. לאחר שתירגעו מעט יגיע הפחד מפני המטריד הבלתי רצוי. מכרסמים יכולים להביא איתם מחלות אשר מדבקות גם לבני אדם, וחרקים מהווים מגע אסתטי ולעיתים אף היגייני אם הם מצליחים להיכנס אל האוכל שיש לכם במקרר או בארונות המטבח. כדי לעזור לכם להימנע משלבים מיותרים, החלטנו להביא עבורכם צעד אחר צעד את כל השלבים ואתם אפשר לעבור עד שמחליטים להזמין שירותי הדברה ולסיים עם הבעיה באופן מקצועי.

שירותי הדברה – הדרך ארוכה ומפותלת

אמצעים ביתיים

את השלב הראשון במלחמה פותח שלב האמצעים הביתיים. בשלב זה תנסו לתפוס כל דבר שאתם רואים בקרבת מקום. כפכף, עציץ ואפילו אגרטל יהיו רלוונטיים בשלב זה ויוכלו לשמש אתכם למטרה אותם אתם מחפשים. כעת תתחילו לרדוף אחר הפולש ותנסו להכות בו עם האמצעי אותו תפסתם. בדרך כלל השלב נגמר כאשר הפולש מצליח להימלט מתחת למקרר או לרהיט כבד אחר.

Banner-1200-300-01

ריסוס ביתי

כעת יש לגשת לאמצעים מתקדמים יותר. כל אחד מכם יתפוס את הריסוס הביתי אותו הוא קנה בסופרמרקט לפני כשנתיים וינסה לרסס את כל האזור בו נמצא הפולש. בהתחלה הריח לא יפריע לכם, אך לאחר שתרוקנו בקבוק של כנראה שתסבלו מעט מסחרחורת. אם המטריד עדיין לא יצא מובס או אתם יכולים לראות שהוא שוכב על הגב, זה הזמן לגשת לשלב הסופי והאחרון.

הזמנת הדברה מקצועית

אם אתם מותשים ומבינים שאתם זקוקים למקצוען, הזמינו מדביר ותוכלו לסיים את המלחמה בניצחון מוחלט. ברגע שהמדביר מגיע הוא יקלוט את הבעיה ויטפל בה מהשורש. כל הבית ירוסס בחומרים מיוחדים אשר מזיקים לחרקים ולמכרסמים, ואתם תוכלו לישון בשקט ובבטחה בידיעה שהחרקים קיבלו מכה מכרעת.  

מבצעים - צלצל עכשיו

תפריט נגישות

Call Now Button