אודות

אודות

 אבי המדביר מדביר מקצועי אמין ונותן שרות כלל ארצי

אם גם אתם נתקלתם בבעיה של נמלים, דבורים או צרעות כנראה שאתם זקוקים לשירותיו של מדביר מקצועי. כאשר מדובר על חרקים חלק מהאנשים מעוניינים להתמודד עם הבעיה לבד. הטענה שעולה היא כי בסך הכול מדובר על שיירה קטנה של נמלים או מספר דבורים מעופפות, ואם כן למה לקרוא לאיש מקצוע עבור בעיה מזערית? אך מה יאמרו אנשים שסובלים מחפרפרת טורדנית או חולדות תוקפניות ליד הבית? בעיית המכרסמים והחרקים לרוב אינה נפתרת באמצעי ריסוס או הדברה ביתיים, וכאשר מדובר על בניית קן או מחילה ליד הבית שלכם יש צורך להשתמש בשירותיו של מדביר מקצועי אשר יעזור לכם לפתור את הבעיה על הצד הטוב ביותר.

מגוון שירותי הדברה

בין אם תחליטו שהשיטה המתאימה לכם היא ריסוס, הדברה אלקטרונית או אפילו הדברה ירוקה, אבי המדביר יוכל לעשות עבורכם את העבודה. כל שעליכם יהיה לעשות הוא לשלוח קריאה או פנייה ומיד תוכלו לקבל פתרון. אבי יעריך עבורכם את הבעיה, יסביר את דרכי הפתרון האפשריות ויבחר איתכם את השיטה המתאימה ביותר לצרכיכם.

Banner-1200-300-01

ניסיון רב

לאורך השנים התמודד אבי בשירותי ההדברה עם מגוון של חרקים וביניהם נמלים, תיקנים ואפילו מעופפים כגון צרעות, דבורים ויתושים עוקצניים. הניסיון הרב מקנה לשירותי ההדברה של אבי המדביר את היכולת להתמודד עם כל חרק בו הוא ייתקל. גם מול מכרסמים קיים בחברה ניסיון עשיר, וגם חפרפרת, חולדות ועכברים הנחשבים קשים להדברה אינם מהווים בעיה עבור המדביר עתיר הניסיון.

אדיבות

גם אם אתם מזמינים רק ריסוס ללא תוספות, תרצו לקבל יחס אישי ולראות שאתם בידיים טובות. אם איש המקצוע בו תבחרו יהיה אבי המדביר אתם יכולים להיות רגועים. החיוך, הסבלנות, היכולת להסביר כל פעולה ולהדגים כיצד היא עושה את פעולתה הופכים את שירותי ההדברה אותם הוא מעניק לשם דבר בכל רחבי הארץ. בעזרת נתונים אלו ברור לכל התושבים מצפון ועד דרום מיהו איש המקצוע אותו הם היו רוצים לראות מבצע הדברה אצלם בבית 

חברת אבי המדביר מקבוצת בורשטיין הדברות, מציעה מגוון רחב של שיטות וטכניקות להדברה והרחקת מזיקים שונים בכל הארץ.

אנו משתמשים בשיטות הדברה ירוקת (ללא רעלים, ללא שימוש בזרחן או חומרים כימים אחרים), ופועלים ברישיון המשרד להגנת הסביבה.

תחומי ההתמחות של החברה

הדברת מכרסמים – באמצעות חומרי הדברה חדישים ללא רעלים.

הרחקת יונים – אנו מציעים מגוון שיטות בתחום זה לרבות עבודה בגובה באמצעות סנפלינג ונחשבים למובילים בתחום.

הדברת חרקים – במספר שיטות לדוגמת: ג'ל, דבק, מלכודות פרומון ועוד.

לכידת חיות מסוכנות – לדוגמת נחשים וכלבים משוטטים. אנו מתמחים בלכידה ללא סיכון הסביבה וללא פגיעה בבעל החיים.

 כלל אמצעי ההדברה והמלכודות שלנו עומדים בתו התקן של המשרד לאיכות הסביבה.

כלל המדברים שלנו הם אנשי מקצוע מוסמכים ובעלי ניסיון רב במגזר הפרטי והעסקי – הדברה בבתים פרטיים, משרדים, מסעדות, מפעלי מזון, בתי חולים ועוד.

אצלנו תמצאו פתרון יעיל ומהיר לכל בעיית מזיקים שהיא ותקבלו מענה 24 שעות 6 ימים בשבוע (למעט שבת).

נציגינו ישמחו לעמוד לשירותכם להזמנת שירותי הדברה ובמתן מענה לכל שאלה.

תפריט נגישות

Call Now Button